OSGB ve İSG Yönetimini Kolaylaştıran Yazılım

İş Güvenliği ve Sağlığı konusunda işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan aKareISG, OSGB'lerin işini kolaylaştıran ve yönetmesini sağlayan kapsamlı bir yazılım platformudur.

İsg Katipten Aktarım:

İSG Katipten aldığınız Excel dosyasını yüklediğinizde, otomatik olarak firmalar oluşturulur ve personelinizin atamaları tanımlanır.

Şablon ve Bilgi Arşivi:

İşletmenizde düzenlenecek evrakları aynı formatta olması için şablonlarını düzenleyebilir böylece evrak bütünlüğünü sağlarsınız. Oluşturacağınız risk-talimat-döküman vb arşivi ile kendi bilgi havuzunuzu oluşturabilirsiniz.

Personel Performans Analiz:

Uzman ve hekimlerin yaptığı işlem ve faaliyetlerine dayalı olarak performans değerlendirmesinin dönemsel olarak takip ve kontrolünü yapabiirsiniz.

Teklif-CRM Modülü:

Müşterilerinize şablonlar üzerinden teklif düzenleyebilir, yapılan ziyaret-görüşme ve faaliyetleri takip edebilirsiniz.

FirmaWEB Modülü:

Hizmet verdiğiniz firmaların, yapılan işlemleri takip edebileceği web arayüzüdür. Paylaştığınız dosyaları görüp, yapılan ziyaretleri onaylayabilir.

Proje Modülü :

Birden fazla lokasyonu olan firmalarınızın falliyet ve raporlarını tek ekrandan takip edebilir ve firmaya tüm lokasyonlardaki faaliyetlerinizi izleyebileceği bir web arayüzü sunar.

Muhasebe Modülü :

  • Her ay düzenli fatura kestiğiniz müşterilerinize, rutin olarak tanımladığınızda otomatik fatura düzenleyebilir ve ön muhasebe işlemlerini takip edebilir e-fatura düzenleyebilirsiniz.
  • Personel maaş ve firma ziyaretleri doğrultusunda firma karlılık analizi yapabilirsiniz.
  • Personele verilen demirbaşları takip edip yönetebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kayıt için web sitemizi ziyaret edin. Güvenli bir gelecek için bugün adım atın!"