OSGB'lerin hizmet verdiği firmaları takip etmesi ve denetlemesi için ihtiyaç duyduğu dijital alytapıyı sağlayan firmamız, hem altyapı maliyetinden kurtulur hem de kullanıcıların her yerden güvenli bir şekilde erişerek verilerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.
Ürettiğiniz İSG faaliyetlerini hizmet verdiğiniz firmaların görmesini sağlayabilir, atadığınız personelin yaptığı işleri ve ziyaretleri izleyebilir, verimliliklerini ve maliyetini analiz edebilirsiniz.
Teklif verebilir, fatura kesebilir, maliyet takibi yapabilirsiniz.

OSGB niz için en yakın yardımcınız aKareISG.

FirmaWEB

Hizmet verdiğiniz firmaların, yapılan işlemleri takip edebileceği web arayüzüdür. Paylaştığınız dosyaları görüp, yapılan ziyaretleri onaylayabilir.

İSG Katipten Aktarım

İSG Katipten aldığınız Excel dosyasını yüklediğinizde, otomatik olarak firmalar oluşturulur ve personelinizin atamaları tanımlanır.

Personel Ziyaret

Takvim-Randevu yönetimi ile takvimde yıllık çalışma planından hangi maddenin yapılacağı seçilir ve tamamlandığında hem ziyaret eklenir hem yıllık çalışma yapıldı olur hem de aylık-yıllık faaliyet raporuna eklenir.

Teklif-CRM

Müşterilerinize şablonlar üzerinden teklif düzenleyebilir, yapılan ziyaret-görüşme ve faaliyetleri takip edebilirsiniz.

Muhasebe Modülü

Her ay düzenli fatura kestiğiniz müşterilerinize, rutin olarak tanımladığınızda otomatik fatura düzenleyebilir ve ön muhasebe işlemlerini takip edebilirsiniz. Personel maaş ve firma ziyaretleri doğrultusunda firma karlılık analizi yapabilirsiniz.

Şablon ve Bilgi Arşivi

İşletmenizde düzenlenecek evrakları aynı formatta olması için şablonlarını düzenleyebilir böylece evrak bütünlüğünü sağlarsınız. Oluşturacağınız risk-talimat-döküman vb arşivi ile kendi bilgi havuzunuzu oluşturabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Birden fazla lokasyonu olan firmalarınızın falliyet ve raporlarını tek ekrandan takip edebilir ve firmaya tüm lokasyonlardaki faaliyetlerinizi izleyebileceği bir web arayüzü sunar.

Şube Modülü

Birden çok şubeniz varsa her şubenizin işlemlerini konsolide bir şekilde takip edebilir ve ayrı ayrı yönetebilirsiniz.