İSG hizmetini dışardan alsanız dahi bu faaliyetleri izlemek, yönetmek ve planlamak durumundasınız. aKareISG ile verilerin bütün olarak işletmenizde bulunmasını, verilerin düzenli olarak analiz edilip planlama ve maliyet çalışmalarının yürütülmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumunuz için en yakın yardımcınız aKareISG.

ManagerWEB

Kurumunuzdaki müdür, genel olarak bütün lokasyonlardaki faaliyetleri pasif olarak izleyip, konsolide olarak gelişimini takip edebileceği web arayüzü.

DÖF Maliyet-Kapama

Oluşturduğunuz DÖF'ler için maliyet belirtebilir, müdürünüze onaylatabilir, atadığınız kişinin bu döfü kapatmasını ve oluşan maliyeti sisteme girmesini sağlayabilirsiniz.

SelfSERVİS

Çalışanınızın sizin verdiğiniz yetkiler ölçüsünde kendi bölge ve yetkisi dahilindeki İSG faaliyetlerini izleyip, ramak kala, iş kazası bildirimi, döf kapatma ve onaylama, hekim randevu alma gibi işlemleri yapabileceği web arayüzü.

Saha Denetim-Checklist

Konularına göre rutin bir soru listesi hazırlayabilir, bu soruları düzenli olarak cevaplayarak, kurumunuzdaki İSG faaliyet ve durumu aylara göre gelişimini analiz edebilirsiniz. Tamamladığınızda Müdürünüzün ekranına otomatik olarak düşer.

KKD Stok-Maliyet Takip

Çalışanlarınıza verilen kişisel koruyucu donanımı takip edebilir, rutin dağıtımını planlayabilir ve izleyebilirsiniz.

Ecza Deposu İlaç Takip

Kurumunuzdaki aldığınız ve dağıttığınız ilaçları takip edebilir, son kullanma tarihlerini izleyebilirsiniz.

Taşeron Takip

Kurumunuz içinde faaliyet gösteren taşeron firmaları ve çalışanlarını sisteme girerek her türlü İSG faaliyetini izleyebilirsiniz.

Maruziyet Takibi

Risk analizi yaparken, tespit ettiğiniz risk ve maruz görünen maddeye göre etkilenen kişileri seçebilir ve takibini yapabilirsiniz.